Directie

   
Rinaldo Castelli
CEO
0032 56 65 34 34
info@stone.be
Frederik Derycke
Plant Manager
0032 56 65 34 34
frederik.derycke@bomarbre.be
Patrick Lezy
Fin. & Adm. Manager
0032 56 65 34 34
patrick.lezy@stone.be
Kristof T'Sjoen
Sales Manager
0032 56 65 34 07
kristof.tsjoen@stone.be
   

Commerciële binnendienst

   
Cindy Lafaut
Commerciële Binnendienst tegels
0032 56 65 34 08
cindy.lafaut@stone.be
   

Commerciële buitendienst: Vloeren en trappen

   
Danny Kadi
Sales Representative Brussel, Waals-Brabant, Wallonië & Frankrijk
0032 496 577 151
danny.kadi@stone.be
Christ Devos
Sales Representative Oost-en West Vlaanderen
0032 496 577 194
christ.devos@stone.be
Jonas Demol
Sales Representative Antwerpen, Limburg, Vlaams Brabant
0032 499 517 136
jonas.demol@stone.be
Ann Vergauwen
Sales Representative BXL - Brabant
0032 491 39 96 11
ann.vergauwen@stone.be
   

Commerciële buitendienst: Werkbladen keukens en interieur

   
Danny Kadi
Sales Representative keukens Wallonië
0032 496 577 151
danny.kadi@stone.be
   

Zoek

   
   

Nieuwsbrief

   

Blijf op de hoogte van nieuwigheden van
Bomarbre Marbralys via onze maandelijkse nieuwsbrief


   

Met de grootste zorg

   

Voor onze professionele klanten werken wij met een eigen plaatsingsdienst voor keukenwerkbladen en andere maatwerkelementen.

Meer informatie over onze plaatsingdienst